Natječaji i pozivi

Roditelji kao učitelji u 2.g razredu

Tijekom lipnja roditelji učenika 2.g razreda aktivno su uključeni u izvođenje nastave.

U utorak 7.6.2022. posjetili smo zlatarnu Seba, čiji je vlasnik otac učenice Arte, Viktor Seba. Artini majka i otac pokazali su nam kako i od čega izrađuju nakit, što se sve kod njih može kupiti, kako im Arta pomaže te mnoge druge zanimljive stvari iz njihove svakodnevice.

U srijedu 8.6.2022. posjetio nas je otac učenice Darije, Ozren Brkić, koji radi kao kontrolor leta. Pripremio je za učenike prezentaciju o zračnom prometu, od njegovog samog začetka pa sve do današnjih modernih letjelica te nam je govorio o svome poslu. Učenicima je bilo jako zanimljivo te su postavljali mnoga pitanja na koja je gosp. Ozren stručno, ali razumljivo učenicima, odgovarao.

U utorak 14.6.2022. posjetio nas je Erikov otac, Nikola Tot, koji je član HGSS-a Samobor. Više o radionici u zasebnoj objavi.

Još jednom zahvaljujemo svima na odvojenom vremenu i korisnim informacijama koje su podijelili s nama. :)

učiteljica Ana Ratešić